Letošní Valentýn bude opravdu výjimečný, a to hlavně kvůli protikoronavirovým opatřením, která nám zavřela restaurace a kina. To ale neznamená, že když nemůžete dělat na Valentýna to, co děláváte běžně, nemusíte ho oslavit vůbec. Máme pro vás hned 5 originálních tipů, jak si užít Valentýn i za času pandemie.

Zajděte do on-line divadla

I divadla se musela přizpůsobit této divné době a přesunula svá představení do virtuálního prostoru. Ale ještěže tak! Díky tomu máte jedinečnou možnost zůstat v teple domova, klidně i v pyžamu a pustit si spolu představení online.

Na i-divadlo najdete seznam všech streamů a nejen na Valentýna tam najdete velmi zajímavý výběr. Začněte slavit Valentýn třeba už sobotu a užijte si kulturu celý víkend!

Zatímco v normálním divadle byste se nemohli ládovat a pít, online divadlo má tu výhodu, že během představení klidně můžete chroupat popcorn a pít víno, co hrdlo ráčí. Návštěvu restaurace před či po představení nahraďte doručením večeře až domů. A pokud to chcete se vší parádou, odhoďte pyžama a vyfikněte se, jako kdybyste šli na opravdové rande.

Blouděte městem jako čerstvě zamilované hrdličky

Zdá se, že letošní Valentýn bude na sněhu. Pakliže vám zima nevadí, jednoduše si nachystejte sváču a uvařte čaj nebo domácí svařák do termosky a vyrazte na dlouhou procházku. MHD i navigaci vynechte ze hry a vydejte se instinktivně tam, kam vás nohy potáhnou. Když se ztratíte, tak se vlastně nic nestane. Tahle procházka stejně nemá cíl.

Procházka zasněženou přírodou či městem posílí váš vztah i zdraví.

Bloudění po městě, kdy se jen držíte za ruce, povídáte si a nikam nespěcháte, to je romantika jako hrom. Když cestou narazíte na květinářství (ta jsou zatím stále otevřená), neváhejte, a kupte své lásce pugét. Nebude to čekat!

Zážitky přímo ve vašem obýváku

Trávili jste Valentýna tím, že jste vyrazili na kurz nebo za zážitkem? Jde to i doma! Takový online kurz vaření, tantrické masáže nebo zpívání vás nejen pobaví, ale hlavně sblíží. Když k němu načnete víno, bude zábava dvojnásobná!

Oslavte Valentýn v posteli

Je nám jasné, že tímhle tipem potěšíme hlavně spáče. Ale nemyslíme to tak, abyste Valentýn 2021 raději prospali. Naopak v ní buďte pěkně čilí! Vždyť kolikrát se vám poštěstí, abyste se svým miláčkem strávili tolik času pelešením? 😉

Valentýn v posteli? Proč ne! Lásku lze oslavovat nejen v kině či restauraci.

Užijte si snídani v posteli, dejte si seriálový (nebo postelový) maratón, zahrajte si deskovky, čtěte si, poslouchejte hudbu a zpívejte si… a večer zakončete společnou romantickou koupelí či sprchou. Během jednoho dne si vytvoříte tolik společných vzpomínek, že to váš vztah krásně posílí. ♥

Dvojité on-line rande

Byli jste zvyklí potkávat se na Valentýna ve dvou či více párech? Nenechte si tuhle tradici vzít ani letos. Objednejte jídlo, uvařte či nachystejte jednohubky, naplňte sklenky alkoholem a zapněte kameru. Najednou vám ten Valentýn tak osamělý a nudný připadat nebude.

Že by vás sezení jen tak před kamerou nebavilo? Vypněte na obou stranách mikrofony, pusťte si stejný playlist s oblíbenou muzikou a zatrsejte si společně! Možná vás překvapí, jaká sranda to (obzvlášť po pár skleničkách) bude.

Pokud patříte k milovníkům společenských her, zahrajte si s přáteli Activity online. I na dálku se tahle hra hraje překvapivě dobře.