Vítáme dlouhé večery a nekonečnou tmu – jsou totiž omluvenkou pro hodiny strávené nad knihou, spolu se skleničkou vínka.
Které tituly vám budou k Rybízáku šmakovat?

Za zavřenými dveřmi

Víno s barvou krve se báječně hodí ke čtení knižního thrilleru. Buď samým napětím klopíte jednu za druhou, nebo se zatajeným dechem přestanete pít.

https://www.instagram.com/p/Bk0fR2EF62l/

Losos v kaluži

Báře může vlézt Instagram a make-up na záda. Je mladá, ironická a s ničím se nepáře. Až smrt její babičky vede k zajímavému rozuzlení…

Muž, který chtěl být šťastný

Tenká kniha, avšak plná myšlenek plných jak víno. Návštěva léčitele na Bali vás bude bavit od první do poslední stránky. Doporučujeme ke čtení, pokud se potřebujete zastavit a docenit krásy světa.

Anno Dracula

Pro milovníky upířích příběhů a ság má Kim Newman román na pokračování. Z londýnské viktoriánské krimi tuhne krev v žilách… takže se k BigBenu budete plížit jen opatrně.

Učeň

Severský thriller, jak má být! Policejní psycholog Sebastian Bergman si posvítí na sériového vraha, který vyřízl srdce mladíkovi Rogerovi. K tomu ho zastihne jedno překvapení – po tragické smrti své rodiny se dozví, že má dospělou dceru.

Proč máma pije

Deník vyčerpané matky pobaví a hlavně utěší! Ono vážně není potřeba napínat síly, abyste se vyrovnaly ostatním supermatkám. Takže hlavně vzít to mateřství s humorem… a s nadějí, že za pár let budete na toto období vzpomínat s dojetím v oku. 😀

A co čtete vy se sklenkou vína? Přidejte fotku na svůj Instagram s hasthagem #rybizak