Startujeme pomoc zvířatům! O tom, kam peníze poputují, rozhodujete vy a Štěstěna.
Která organizace pro němé tváře si podle vás zaslouží odměnu? Nominujte ji na Rybízáku.

Jak funguje tekutá pomoc?

Za každé ovocné víno, které má etiketu tekuté pomoci, pošleme vybrané organizaci 30 Kč. Aby seděly všechny počty, vysvětlíme.
Ovocné víno se zvířecí etiketou stojí o 15 Kč víc než to klasické. A těch zbývajících 15 Kč přihodíme my z Rybízáku.

Balíček 5 ovocných Rybízákovin posílá zvířatům rovných 150 Kč.

Vybranou částku za září 2018 zveřejníme v pondělí 15. října (musíme počkat na peníze z dobírek a na platby či případné storna z konce měsíce). Ve stejný den vylosujeme jednu z organizací, na kterou právě teď můžete poslat tip ve formuláři.

U losování budete živě. Názvy organizací vytiskneme na lístečky a budeme losovat ručně ve vysílání na našem Facebooku. Tam se pak taky dozvíte a uvidíte, jak přesně organizace použila peníze – za vypité deci a korunky navíc na to máte právo. Výsledky taky pošleme mailem všem opilým i střízlivým dobrotivům, kteří na Rybízák.cz koupili tekutou pomoc.

Komu pomoct?

S tím právě potřebujeme poradit. Organizací pomáhající zvířatům existuje hafo, proto nám dejte tip, kterou máte rádi vy.
Rádi podpoříme organizaci věnující se od pejsků, přes želvy po ohrožené druhy.

Nominovaný spolek/neziskovku/organizaci prověříme, jak nakládají s financemi… a jestli budou cajk, šoupneme je do slosování 15. října! Už se těšíme jak štěně na granule. 🙂

Jak to celé dopadlo?