Nepít přestává být ostuda! Dřív jste si mohli v hospodě objednat leda tak minerálku. Teď máte na výběr tolik nealkoholických drinků,
které si s chutí objedná i vinař/pivař. Letošní léto zkrátka přeje všem abstinentům, kteří mají neradi promile v krvi.

Kofein je nový alkohol

Co si dát, abyste měli příjemnou hladinku? Večer nakopne drink s obsahem kofeinu. Vyzkoušejte matéčka, opravdu kvalitní kolu nebo znovuzrozený tonik.
Vůbec se nedivíme, že druhý rok frčí osvěžující espresso s tonikem a rozmarýnemTIP Rybízáka: Káva v těhotenství je povolená!
Pokud vám dělá dobře, dva šálky denně kvalitního kafe miminku neublíží.

 

Víno bez promile?

Těhotné nebo řidiči, jste zvyklí na chuť ovocných vín z Rybízáku? Nejoblíbenější druhy máme i v nealkoholické variantě, jako třeba populární nealkoholický Rybízák.
Nealko vína z hroznů už běžně najdete ve větších obchodech. Vyzkoušená vína nám svou chutí připomínala toptopic. TIP Rybízáka:
Nalévejte nealko drink do skleničky na víno. 😉 Rázem máte pocit, že nastává chvilka odpočinku. Placebo funguje dokonale…

 

ČR, limonád ráj!

Snad nikdy u nás neexistoval takový výběr domácích nealko limonád jako teď. Zpracovat se tak dá snad všechno ovoce a také bylinky,
od pampelišky po levanduli. Limonádový Joe by zaplesal, protože vám stačí jakýkoliv domácí sirup a sodovka, třeba z oblíbeného Soda streamu.
TIP Rybízáka: Doporučujeme rozmarýn – jednak suprově vypadá v každém drinku, jednak má šmak. Zkuste ho šoupnout třeba do bezové limonády.