Láhev vína jako dárek je odměna pro obdarovaného, trest pro dárce. Zabalit lahev vína tak, aby to nevypadalo hloupě, a navíc aby to bylo originální, to je pěkný oříšek. Protože s tím zápasíme i my každý rok, nechali jsme pro Rybízák vyrobit originální dřevěné boxy. A je po nervech! Našli jsme ale i další jednoduché návody na zabalení vína, které určitě stojí za vyzkoušení.

Do šátku, papíru nebo ponožky

Napadlo vás někdy zabalit lahev vína do ponožky nebo šátku? Ne? Tak to zkuste! Je to po čertech jednoduché a hodně nápadité. Lahvinka sice za chvíli zmizí, ale ponožky ty zůstanou a obdarovaný v nich bude s radostí dělat parádu. Navíc je to ekologické, vždyť na vánoční dárky padne celosvětově tolik balicího papíru, že to ani spočítat nejde! Pro vyznavače tradičního papíru je ve videu tip na jednoduchý obal s vějířkem a mašlí.
Zabalit lahev vína jde úplně jednoduše a rychle

Žádné crcání s obalem. Americká ikona Martha Steward ví, jak hezky a rychle zabalit lahev vína. Kouzlo je v jednoduchém papíře a přírodní dekoraci.
Jako stromeček

Zabalit láhev vína můžete i fakt neotřele. Vyrobte z papíru obal ve tvaru stromečku. Balení je parádní i na cesty, aby se papír nepomačkal – teprve pod stromečkem nasaďte a kochejte se.
Na japonský způsob

Stejně všichni podle tvaru poznají, že je to flaška. Nechte obdarovaného rovnou nakouknout, co dobrého dostal. Doporučujeme u lahví, po jejichž otevření sami toužíte. 🙂